Taky se vám doma vrší nejrůznější náušnice všech délek a stylů, ve který nejste schopná udržet pořádek? Dát je do krabiček je nesmysl, protože pak na spoustu z nich zapomenete. Ale je tu jedna cesta, jak si je krásně vystavit, takže každé ráno najdete přesně ty pravé ke svému outfitu. Udělejte si stojan ze starého struhadla.

Možná se vám náš nápad bude líbit tak, že se vydáte pro nové. Pak rozhodně volte nerez, aby vydrželo. Vyjde vás tak na osmdesát korun. Udělat si ho můžete v jakékoliv barvě, kterou seženete ve spreji. Volte takovou, která bude dobře schnout a držet na kovu.

K výrobě vám stačí tato výbava…

Potřebujete
Struhadlo
Drátek
Kleště štípací a malé s kulatými špičkami
Barvu ve spreji

Jak na to

1
Nejdříve struhadlo dobře odmastěte. Pak si dobře rozmyslete, kde budete stříkat barvou, protože kapičky ze spreje mají velký rozptyl. Na vybraném místě rozprostřete starý koupelnový závěs nebo malířskou fólii.

DIY: Stojan na náušnice ze struhadla

Nabarvený stojan dozdobte drátky

2
Barvu dobře proklepte a začněte stříkat ze vzdálenosti asi 25 centimetrů v tenké vrstvě. Pozor, ať barvy není moc, mohla by stékat a zaschlé kapky by nevypadaly dobře. Nechte dobře uschnout. Pak zkontrolujte, jestli je barva všude. Když ne, udělejte druhý tenký nástřik.

3
Pro hračičky je tu výzva vyzdobit stojan tenkým drátkem. Fantazii se meze nekladou. Můžete ho třeba provlékat dírkami, nebo dělat spirálková tykadla. Jen dejte pozor, ať si barvu neodřete.

 

 

Foto: maru

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..