Bez připojení k internetu to nejde, bohužel na zařízeních typu wifi router, kterým za net vděčíme, není zpravidla nic hezkého. Zvlášť v rustikálně laděném interiéru jejich design působí jako pěst na oko. Máme pro vás skvělý tip, jak nepostradatelné ‚krabičky‘ stylově schovat. 

Geniálně jednoduchý postup je použitelný v každém bytě a wifi router díky němu můžete umístit v podstatě kamkoli, aniž by v interiéru rušil a vydal nepatřičně.

Potřebujeme: 
knihu vhodné velikosti a tloušťky, perořízek

Jak na to: 
1. Nejdříve vybereme správnou knihu. Její hřbet by měl být delší než router a také musí být dostatečně široký, aby odpovídal výšce routeru. Při výběru knížky bereme v úvahu i styl interiéru. K modernímu zařízení se budou hodit současná díla, rustikální interiér potřebuje starší vydání – pěkné vazby měly knihy vydané v první půlce minulého století, v antikvariátech budete mít za pár korun bohatý výběr.

2. Pak už jen stačí vzít do ruky perořízek a začít ‚dílo zkázy‘. Perořízkem opatrně vpředu a vzadu oddělíme desky knihy a vyndáme listy. Místo nich potom do desek zasuneme router. Už ho nebudete mít na očích ani vás nebudou rozčilovat jeho věčně blikající diody.

montaz postup

Náš tip: Tento praktický nápad můžete ještě vylepšit, když si pořídíte knihu výrazně větší než router. Její vnitřek pak nevyndáte celý, ale vyříznete jen střed stránek tak, aby na krajích po obou stranách routeru zůstal úzký pruh listů. U takto tlusté knížky to bude trošku zabíračka, ale dosáhnete perfektní iluze knihy a router bude dokonale schovaný i při pohledu ze stran. 

 

Foto: anamariamunoz.com

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..