Kdy jindy by se měl člověk odvázat a obléct do blýskavých oblečků a bot než na Silvestra. Pokud žádné třpytivé boty nemáte, nic není ztraceno. Za chvíli si zvládnete vyrobit exkluzivní originální model.

Ať už plánujete velkolepou silvestrovskou party, nebo budete slavit jen v úzkém kruhu rodiny. Pěkné oblečení i obutí by na poslední den roku chybět nemělo. A nejlépe pěkně bláznivé, třpytivé, prostě takové, jako obvykle moc neunosíte. Kupovat si pro takovou příležitost další boty ale nemusíte. Propátrejte skříně a dost možná najdete obyčejné boty, na které nikdy nedošlo. A s největší pravděpodobností ani nedojde. Je jedno, jestli to budou lodičky na vysokém podpatku, balerínky nebo tenisky, nejlépe tmavé. Za půl hodiny je s lepidlem a glitry změníte k nepoznání a nebude to skoro nic stát. Aby lepidlo dobře drželo, měly by být boty látkové nebo kožené.

Potřebujete – boty, univerzální lepidlo na textil i kůži (třeba Herkules), glitry (dóza stojí kolem 30 korun)

Jak na to
image-31. Na čistou botu po celém povrchu opatrně lepidlem vytvořte skvrny jako leopardí skvrny. Můžete udělat i pruhy nebo vlastní nápad.

image-52. Na lepidlo bohatě nasypte glitry. Podložte si boty kartonem, abyste mohli přebytečné glitry znovu vrátit do dózy.

3. Polepte i druhou botu a nechte dobře zaschnout lepidlo.

4. Pro delší životnost blýskavé ozdoby ji můžete přestříknout bezbarvým akrylovým lakem ve spreji.1

Foto: ilovetocreateblog.blogspot.cz

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..