Ještě jste nestihli udělat správnou halloweenskou výzdobu? Tuhle stihnete za chviličku – trocha dýní, netopýrů a kostlivců vám prostě nemůže chybět. 

 

1Stůl perfektně rozzáří jednoduchá dýňová vázička. Stačí vydlabat vnitřek, dovnitř usadit plechovku od kompotu a můžete použít i na řezanou květinu. Ještě snadnější je použít dýni jako stylový svícen, tam vám odpadne i  pracné dlabání. Pozor – tyto dekorace mají omezenou životnost, dýně poměrně rychle plesniví!

10411292_915512218523591_8922127236591723813_n

2 Přípravou balónkových bubáků a kostlivců zabavíte děti – vy nafukujte či plňte heliem a drobotinu nechte balonky pomalovat či polepit folií. Rychlé, snadné, roztomilé a efektní. 
halloween balonky

3Nestihli jste nakoupit ozdobné dýně? Nevadí, pro výzdobu interiéru je skvěle zastoupí šťavnaté mandarinky. Doplňte je štopkou zkroucenou z kousku chlupatého drátku a rozestavte je všude, kde je libo. Skvěle vypadají i samotné pomalované mandarinky. Bonus navíc – krásná vůně.
Mandarin-JackOLanternsb43603a5c427e00b249aaea9ba3edae4

4 A co by to bylo za Halloween bez upírů, vampírů a netopýrů! Tak akorát děsuplná strašidla na výzdobu dětského pokoje si s ratolestmi vyrobíte z ruliček od toaletních papírů. Ruličku promáčkněte (pokud má netopýr stát, tak jen z horní strany), natřete na černo a zezadu přilepte křídla z pevnějšího papíru či čtvrtky – hotovo!
WC ruličky batmani halloween

5 A teď už nám chybí jen pořádný kostlivec!!! Potřebujete děti zabavit na celé odpoledne? Vybavte je hromádkou papírových talířů, nůžkami a kousky provázku na svázání jednotlivých dílů – pořádně se vyřádí a výsledkem bude perfektní veliký kostlivec k zavěšení do okna či na dveře.
IMG_0651

A tím zdaleka nekončíme – tady si můžete prohlédnout další spoustu dekorací a nápadů na Halloween.

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..