Boj s kily bývá během na dlouhou trať a stojí nás hodně sil a odříkání, tak co si ho zpříjemnit například něčím pěkně voňavým? Několik tipů pro snadnější hubnutí nám doporučila odbornice na aromaterapii a ajurvédu Mgr. Tereza Lindauerová (Zdravivharmonii.cz).

DoID-100114143držujete poctivě dietní režim, ale výsledek není podle vašich představ? Pomožte hubnutí – do každé koupele si přidejte 8 kapek grepového oleje, 4 kapky levandulového, 5 kapek cypřiše, 3 kapky jalovce a 4 kapky bazalky. Takovou lázeň si dopřávejte aspoň třikrát týdně a pokud ji propojíte s vhodným jídelníčkem (například ajurvédským), měla by se ručička váhy pohnout směrem dolů.

Chcete přirozenou cestou zatočit s ‚pomerančovou kůží‘, tedy zbavit se celulitidy? Namíchejte si do 100 ml nosného oleje (může být mandlový apod.) 8 kapek esenciálního oleje z grepu,10 kapek rozmarýnu a 10 kapek cypřiše. Vzniklou směs před použitím vždycky dobře protřepejte a poctivě nanášejte na postižené partie bříška, zadečku a stehen nejlépe každé ráno a večer.

 Pokud trpíte podzimní melancholií a s ní souvisejícími nájezdy na lednici, nakapejte si do difuzéru nebo aromalampy 10 kapek santalového oleje (případně zkombinujte 5 kapek santalu a 5 kapek vanilky), položte se večer na gauč a 20 minut relaxujte – na nic nemyslete, jen buďte…

Doporučujeme: Ne každá voňavá lahvička pomáhá! Vždycky si při nákupu zkontrolujte složení esenciálních olejů a přesvědčte se, že jsou 100% přírodní.

 Foto: FreeDigitalPhotos.net

Celulitida - přírodní kosmetika

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..