Našli jste ve skříni zastrčenou mikinu, která je sice kvalitní, ale vašemu potomkovi nepřipadá dost cool? Nebo ji zničil flek, nedejbože rovnou zatrhnutá skoba? Záchrana je jednoduchá – udělejte z ní unikátní kousek á la pořádně divoká kočka!

Na úpravu mikiny pomocí vtipně použitého zipu se můžete klidně vrhnout, i když nevlastníte šicí stroj. Stejně se samozřejmě dají vylepšit i silnější trička. Navíc kočka není zdaleka jediná, komu bude zubatá tlamička slušet. Páni kluci jistě ocení draka nebo pořádně nebezpečnou příšeru.

Potřebujete

Nůžky, zip, špendlíky, tři barevné látky (skvěle se hodí zbytky flísu či jiného netřepivého materiálu), tužku, papír, jehlu a nitě nebo šicí stroj

Jak na to

1. Z papíru si udělejte předlohu pro oči a nos a podle šablony jejich části vystříhejte z látky. Všechny části sešijte, ať máte oči rovnou připravené k aplikaci. Položte je na mikinu, přišpendlete a zkontrolujte, aby nebyly umístěné křivě nebo moc nízko či vysoko. Pokud jste spokojeni, přišijte je napevno.

FV87Z5OI1EU6SAG.MEDIUM (1) FFZ9SNVI1EU6SAK.MEDIUM
2. Změřte si dobře zip a v mikině prostřihněte otvor ve stejné délce. Na obou koncích udělejte ještě krátké svislé zářezy. Mikinu otočte naruby, zahněte kraj díry a prošijte.

FSUHE6QI1EU6SAS.MEDIUM F97SIIQI1EU6SAY.MEDIUM
3. Z bílé látky si vystřihneme cca oválný tvar podle velikosti zipu. Z černé látky či lemovky na něj cik cak našijeme kontury zubů. Pak po obvodu oválu přišijeme rozevřený zip. Když hotovou pusu zavřete, měla by vypadat jako pouzdro na tužky.

FCF69OOI1EU6SB7.MEDIUM
4. Teď už jen hotovou  pusu vsadíte do připraveného otvoru a zip přišijete k začištěnému lemu.  A je to.

 

Zdroj: hellovillain

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..