I když je před svátky váš časový program poněkud hektický, tuhle krásnou vánoční dekoraci si stihnete v pohodě vyrobit – je to opravdu rychlovka. Girlandou z LED světýlek pak můžete ozdobit jídelní stůl, okenní parapet nebo krbovou římsu.

Doslova za pět minut dvanáct se můžete pustit do výroby vánoční girlandy  ze světélkového řetězu. Nepotřebujete na to žádné speciální vybavení ani šikovné ruce, zvládnou to v pohodě i děti 🙂

Na girlandu potřebujete:
běžný řetěz s malými bílými LED světýlky (délka podle toho, kam chcete girlandu umístit, ale raději by měl mít světýlek více – na pár kouscích girlanda nevynikne), nůžky, tři druhy pytloviny (juta) – přírodní, červenou a tmavě zelenou (dá se koupit třeba 4 cm široký pás v ruličce kolem 25 Kč, ten ještě rozstřihněte na půlku, protože uzlíky z příliš širokých proužků nevypadají dobře.)

Jak na to:
vanocni_girlanda
1. Postup je víc než jednoduchý. Z pytloviny si připravíme patřičně široký pruh a nastříháme ho na 20-25 cm dlouhé kousky.

vanocni_girlanda2
2.
Barevné proužky pak uvazujeme na jeden uzlík na kabel mezi světýlky. Pravidelně střídáme barvy. Tak snadné – a výsledek perfektní.

vanocni-girlanda3

Zdroj: Createcraftlove.com

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..