Ať jsou pouzdra a futrálky na štětce sebevymakanější, stejně při líčení zdržují. Nejlepší je mít všechno pěkně po ruce. I úklid je pak snazší.

V místě, kde není příliš vysoká vlhkost, vydrží fazole pěkné asi rok.

V místě, kde není příliš vysoká vlhkost, vydrží fazole pěkné asi rok.

Nejedno ženské srdce zaplesá, když vidí vizážistku, jak si rozbaluje svoje kouzelné pouzdro plné dokonalých štětců, se kterými jde líčení samo. Ale pořídit nebo ušít si takový kousek pro domácí použití není až taková výhra. Vytahovat jeden po druhém a pak zase uklízet je pěkná otrava. Lepší je mít štětce, ale i nejrůznější tužky na linky a konturky volně k dispozici.

Drobné skleněné kuličky vypadají elegantně, ale jsou drahé a rády z vázy vyskakují.

Drobné skleněné kuličky vypadají elegantně, ale jsou drahé a rády z vázy vyskakují.

Do vázy s nimi

Někdo je dává do stojánku na tužky, ale tam štětce s tlustším držadlem na pudry nedáte a nebo je odřete. Další možností jsou skleněné kuličky, které mají například i v Sephoře. Ale ty se prodávají na váhu a nejsou nejlevnější. Nejšikovnějším řešením jsou obyčejné fazole nasypané do jednoduché průhledné nádoby. Hodí se třeba sklenička od větší svíčky nebo nejrůznější vázy. Násady do fazolí pěkně zajedou a nic je nepoškodí. Pro fazole hovoří i fakt, že se mnohem lépe uklízejí. Skleněné kuličky jsou jako živé stříbro a z vázy rády a často vyskakují. Pak už nezbývá nic jiného, než je vysát a putují do popelnice.

Stojan na štětce

 

Foto: maru

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..