Kdo to jen napsal, že kočky jsou čistotná stvoření? V dělání nepořádku kolem misek, jsou stejné jako psi. Granule klidně rozhází kolem a vodu vylejou. A to je čas začít přemýšlet o výrobě šikovného krmítka, které jim na zlobení nedá šanci. Stačí vám k tomu pár hranolků a malé psí nerez misky. Velikost si upravíte podle toho kolik máte doma strávníků. My pro vás máme návod na krmítko pro dvě kočky.

diy-wood-pet-bowl-stand-
Potřebujete pro krmítko pro dvě kočky: 4x hranolek 12,5 cm, 4x hranolek 47 cm, 6x hranolek 15 cm, vruty do dřeva, lepidlo na dřevo, truhlářskou svěrku, vrtačku, 3 malé nerez psí misky

Jak na to

wood-pet-bowl-stand-guide1. Nejprve si udělejte horní část, ve které budou misky. Hranolky navrtejte. K jednomu dlouhému hranolku přišroubujte vruty čtyři hranolky o délce 15 cm. Rozestupy záleží na tom, jak velké máte misky, aby ve vznikklém rámu držely.

2. K volným koncům krátkých hranolků přišroubujte i druhý navrtaný dlouhý hranolek, který vytvoří druhou dlouhou stranu horního dílu.

3. Pusťte se do spodního dílu. Nejprve přišroubujte ke koncům dlouhého hranolku z každé strany hranolek o délce 15 cm.

4.Z druhé strany ke krátkým hranolkům přišroubujte i druhý dlouhý hranolek, který vytvoří druhou dlouhou hranu dolního dílu.

diy-wood-pet-bowl-stand25. Nakonec spojte horní a dolní díl tak, že v rozích přilepíte čtyři sloupky. Aby dobře držely, je dobré je do zatuhnutí lepidla zajistit  truhlářskou svěrkou.
Náš tip –Když chcete mít krmítko perfektní, přetřete ho vodou ředitelným bezbarvým lakem nebo barvou.diy-modern-pet-bowl-stand-2 (1)-horz

Zdroj:almostmakesperfect.com

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..