Kdo to jen napsal, že kočky jsou čistotná stvoření? V dělání nepořádku kolem misek, jsou stejné jako psi. Granule klidně rozhází kolem a vodu vylejou. A to je čas začít přemýšlet o výrobě šikovného krmítka, které jim na zlobení nedá šanci. Stačí vám k tomu pár hranolků a malé psí nerez misky. Velikost si upravíte podle toho kolik máte doma strávníků. My pro vás máme návod na krmítko pro dvě kočky.

diy-wood-pet-bowl-stand-
Potřebujete pro krmítko pro dvě kočky: 4x hranolek 12,5 cm, 4x hranolek 47 cm, 6x hranolek 15 cm, vruty do dřeva, lepidlo na dřevo, truhlářskou svěrku, vrtačku, 3 malé nerez psí misky

Jak na to

wood-pet-bowl-stand-guide1. Nejprve si udělejte horní část, ve které budou misky. Hranolky navrtejte. K jednomu dlouhému hranolku přišroubujte vruty čtyři hranolky o délce 15 cm. Rozestupy záleží na tom, jak velké máte misky, aby ve vznikklém rámu držely.

2. K volným koncům krátkých hranolků přišroubujte i druhý navrtaný dlouhý hranolek, který vytvoří druhou dlouhou stranu horního dílu.

3. Pusťte se do spodního dílu. Nejprve přišroubujte ke koncům dlouhého hranolku z každé strany hranolek o délce 15 cm.

4.Z druhé strany ke krátkým hranolkům přišroubujte i druhý dlouhý hranolek, který vytvoří druhou dlouhou hranu dolního dílu.

diy-wood-pet-bowl-stand25. Nakonec spojte horní a dolní díl tak, že v rozích přilepíte čtyři sloupky. Aby dobře držely, je dobré je do zatuhnutí lepidla zajistit  truhlářskou svěrkou.
Náš tip -Když chcete mít krmítko perfektní, přetřete ho vodou ředitelným bezbarvým lakem nebo barvou.diy-modern-pet-bowl-stand-2 (1)-horz

Zdroj:almostmakesperfect.com

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný