Podíváte se občas do šatníku a nemůžete si vybrat ten správný doplněk? Máme pro vás dva geniálně jednoduché návody, jak si z oblíbeného šátku udělat do pěti minut trendy kabelky. Když vás omrzí, stačí rozvázat uzly.

Mošna
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Pokud potřebujete svému outfitu dodat trochu etno šmrnc, je tohle svázané zavazadlo dokonalá volba. Hodí se třeba i na cestu  na cvičení nebo do bazénu. Kdo si potrpí na styl, může si kabelku uvázat z hedvábného šátku. Bude nádherná.

Jak na toKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Šátek si položte jako kosočtverec a svažte dva protilehlé cípy. Udělejte uzel s dlouhými konci, aby byla mošna hodně uzavřená, jinak z ní budou věci padat. Pak svažte zbylé volné cípy tak,a by bylo ucho co nejdelší.scarf_MAIN

Do ruky
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Z menších šátků se dá s pár uzlíky vykouzlit roztomilou kabelku třeba na cestu do kina nebo zahradní party. Moc toho neunese, ale jako doplněk doladí celý outfit. I tahle varianta bude luxusní za hedvábného šátku.

Jak na toKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Na všech čtyřech rozích uvažte uzle, pak svažte dva a dva konce jako ucha a máte hotovo. Když si vyberete větší čtvercový šátek, budou ucha dost dlouhá i na nošení na rameni.image-2

Náš tip – Naprosto geniální šátky mívají v secondhandech za pár korun. Nebude vám pak na nich líto udělat a utáhnout uzly. Když máte šálu v obdélníkovém tvaru, tak ji jednoduše přeložte, aby vznikl čtverec.

 

 

 Foto: mainetoday.com, swellmayde.com

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..