Světelné řetězy už dávno nepatří jen na stromeček o Vánocích. Podívejte se, jaká úžasná kouzla se dají dělat s praktickými LED žárovičkami v interiéru. Jejich využití v podobě krásné dekorace je opravdu široké. 

Světýlka si dejte na jídelní stůl i do postele

hlavni

Za pár korun můžete rozzářit svůj byt také tímto řetězem. Na LED světýlka navěšte něžně barevné lampiony z malých kelímků na pití.

Jednou z variabilních možností, jak se dá světelný LED řetěz použít v jakémkoli interiéru, jsou nápadité girlandy. Zdaleka nemusí viset pouze na okně. Rozhodně neváhejte ozdobit jimi stěnu či okraj police, skvěle vypadají i v ložnici na čele postele. Zábavná světélka zabodují také jako zahradní dekorace – navěste je jednoduše mezi stromy nebo ke stropu pergoly.

lucerna 2efwha3

Bojíte-li se ohně v bytě, můžete místo svíček do kahanu umístit řetěz světýlek. Zdroj

kokiska-vanocni-osvetleni-250x250.gif V poslední době je také velmi módní naaranžovat girlandu na běhoun uprostřed jídelního stolu a vytvořit tak příjemně hravou dekoraci při stolování. K tomu se skvěle hodí zejména řetězy s různě barevnými kouličkami. Zatoužíte-li po girlandě, nemusíte se spoléhat jen na nabídku prodejců. Kupte si samostatný LED řetěz a originální „kloboučky“ na žárovky si vyrobte podle fantazie. Často se používají nejrůznější kelímky, papírové košíčky na cukroví, kartonové ruličky apod. Jednoduchý video návod na výrobu hned dvou zajímavých variant najdete na našem webu ZDE.

Skoro by se mohlo zdát, že svíčkám odzvonilo. Mají totiž vážnou konkurenci. Velice efektně vypadá aktuální hit mezi interiérovými dekoracemi – světelný řetěz umístěný neobvykle např. ve velkém skleněném svícnu, váze, zajímavé zavařovací sklenici či lahvi. Příjemným světlem spolehlivě vytvoří kouzelnou  náladu a kromě interiéru se krásně vyjímá také při večerním posezení na terase či zahradě.

Domov vám zútulní během celého roku, ovšem obdobím, kdy obzvlášť vynikne, jsou Vánoce. Během nejkrásnějších svátků je záplava světýlek v bytě doslova povinností. Řadu malých žároviček schoulených v designové lucerně či starém petrolejovém kahanu určitě zařaďte mezi své vánoční dekorace. Sympatické je, že si tuto výzdobu snadno vyrobíte sami, vhodný materiál většina z nás najde doma.

Další tipy pro domácí světelnou show

FP16Originální bezpečné „ohniště“ pro útulnou atmosféru snadno naaranžujete na každou komodu nebo TV skříňku. Stačí si připravit natřené klacíky, kameny a mezi ně smotat světelný řetěz.
Zdroj

f5e14044df535e1932c6ffc423e068da58c13f4fV ložnici působí velmi efektně hra desítek světýlek ukrytých za mléčným sklem nebo jednoduše za průsvitným bílým závěsem.
Zdroj

23-Uniqu-e-Beautiful-DIY-Garden-Lanterns-homesthetics-15

Z LED řetězu a přírodního provázku si snadno vyrobíte originální  světelnou girlandu. Použijte oblíbenou metodu s nafukovacím balonkem, inspirujte se u nás podobným postupem ZDE.
Zdroj

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..