Valentýnská 3D srdíčka na zeď – návod + šablona

wall-of-paper-heartsPřekvapte svůj protějšek o blížícím se Valentýnovi explozí srdíček! Zeď, dveře či zrcadlo můžete ozdobit záplavou 3D srdcí – budete s nimi hotovi  dřív než skončí díl vašeho oblíbeného seriálu!

Potřebujete

červený papír, tužku, nůžky, lepidlo, oboustrannou nebo papírovou lepicí pásku

Jak na to

1. Pokud si chcete ušetřit práci a mít jedno srdce jako druhé, můžete si je na barevný papír vytisknout – zaplněnou srdíčkovou šablonu na A4 papír jsme pro vás ke stažení nachystali zdeSamozřejmě to není nutné a jednotlivá srdíčka můžete na barevný papír nakreslit ručně tužkou. 

2. Srdíčka jedno po druhém vystřihněte a udělejte prostřih v jejich horní části podle nákresu. Abyste získali z ‚placky‘ plastické srdíčko, prsty ohněte rozstřižené konce dozadu a celé srdíčko prohněte a vyboulete nahoru. Na ohnuté konce naneste trochu lepidla, slepte k sobě a držte, dokud lepidlo nezaschne. Tvarování lze zrychlit, když konce místa lepidla spojíte kouskem oboustranné lepicí pásky, ale lepidlem to drží přece jen líp.

3. Vytvarovat srdíčka chce trochu cviku, ale po pár kouscích chytnete ten správný grif a půjde vám to raz dva. Na zeď nebo jiné vybrané místo pak hotová srdíčka přidělejte pomocí kousku oboustranné nebo papírové lepicí pásky, který připevníte na zadní stranu srdce.

 

Zdroj: HowAboutOrange
Foto: LosTypos, HowAboutOrange

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..