A opět jsme tu s dalším využitím klasických roliček od toaletního papíru. Tentokrát jsou to tři jednoduché velikonoční nápady na roztomilé zajíčky.

Milujeme levné recyklační tvoření. Na zajíčky potřebujete jen to, co má většina lidí doma. Ideální barevné papíry, ty lepicí vám práci usnadní. Ale využít se dají i pěkné balicí. Pak lepidlo, zbytky látky a nalepovací oči. Když je nemáte, vystačíte s papírovýma. Větší kousky přilepte tavnou pistolí.

Žlutý

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERANejjednodušší nápad, který hravě zvládnou i nejmenší děti. Návod na něj najdete ZDE. Pak už stačí jen dodat papírovou kytičku seskládanou ze tří velikostí barevných papírů.

Látkový

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAZáklad zajíce je stejný jako u žlutého. Jen si z tvrdého papíru vystřihnete uši, které polepíte látkou. Stejným způsobem si udělejte tlapky. Ze stejné látky vystřihněte kolečko, po obvodu nastehujte nití a potáhněte si knoflík, který poslouží jako čumák. Pod knoflík přilepte provázky jako fousky.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kostičkový

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERANa tohohle zajíčka by se hodil nějaký retro balicí papír. My ho doma neměli, tak jsem prostě nastříhala žlutý lepicí papír na malé kostičky a ty se přilepily na modrý podklad. Hlavu, nohy a tlapky vystřihněte ze čtvrtky, přilepte k tělu a také dozdobte barevným papírem.

 KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Foto: Maru

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..