Nechce se vám kupovat kýčovité obrázkové záclony do dětského pokoje, ale vaše dítě tolik stojí o zvířátka v okně? Tak mu podle našeho návodu udělejte dokonalého kočičího společníka na suchý zip. Když už bude nudit, jednoduše ho sundáte a dáte jinam.

kočkaPotřebujete: zbytek látky, kousek suchého zipu, šicí stroj, nůžky, kousek vatelínu, jehlu a nit, špendlíky

 

 

Jak na to
kočka1 Podle našeho plánku si vystřihněte dvakrát motiv kočky. Postavička bude lépe držet, když do ní dáte buď vrstvu vatelínu, nebo obě části těla podžehlíte silnějším vlizelínem.

2 Na zadní stranu kočky přišijte z lícové strany v partii hlavy kousek suchého zipu. Pak k sobě obě strany kočky dejte lícem. Kdo se rozhodl pro verzi s vatelínem, musí ho nejprve k jedné straně z rubu přichytit entlovacím stehem. Potom kočku sešpendlete.

 

kočka3 Kočku sešijte na šicím stroji kromě rovné strany u nohou. Zbylou dírou provlékněte kočku, aby byla lícem navrch. Spodní část sešijte v ruce zadním stehem.

4 Kočku z líce sežehlete a zafixujte špendlíky, aby se vám látka nekrčila. Podle nákresu prošijte linie těla a čumáku natěsno nastaveným entlovacím stehem.

 

Foto: Maru

Nechte vzkaz

Váš email nebude veřejný

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..